Ubezpieczenie na życie dla Ciebie

Ubezpieczenia na życie, zdrowie i emerytura

Witam na stronie dotyczącej tematyce ubezpieczeniowej

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE DLA CIEBIE

Create Your Account

Pobierz aktualne oferty online

Lorem ipsum dolor sit amet, his ea mollis fabellas principes. Quo mazim facilis tincidunt ut, utinam saperet facilisi an vim.

Ubezpieczenia online

Kontakt 604 957 913

Zapytaj i nie błądź

ewa.palusinska@wp.pl

| 604 957 913

Dziękuję

Lorem ipsum dolor sit amet, his ea mollis fabellas principes. Quo mazim facilis tincidunt ut, utinam saperet facilisi an vim.

Join Us Today!

Polisa turystyczna online

Polisa turystyczna. Szukasz dobrego ubezpieczenia na wyjazd za granicę? Dobrze trafiłeś!

Nie musisz znać się na ubezpieczeniach. Wystarczy, że przejdziesz 4 proste kroki, by wybrać ubezpieczenie nie tylko tanie, ale i świetnie dopasowane do Twoich potrzeb.

 

Kliknij poniżej w obrazek i …

polisa turystyczna

 

 

  1. PORÓWNAJ oferty – specjaliści stworzyli krótką listę pytań, dzięki którym możesz w prosty sposób wybrać najlepszy zakres swojego ubezpieczenia dostosowany do Twojego sposobu podróżowania.
  2. WYBIERZ ubezpieczenie – na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi otrzymasz po jednej najlepiej dopasowanej propozycji od każdego ubezpieczyciela. Co więcej, każdą z ofert będziesz mógł dodatkowo zmodyfikować (zwiększając lub zmniejszając poszczególne sumy ubezpieczenia).
  3. WYPEŁNIJ wniosek – jeśli podjąłeś decyzję, która oferta jest najlepsza i zdecydowałeś się na zakup, przejdziesz do wniosku, w którym zostaniesz poproszony o podanie danych niezbędnych do wystawienia polisy.
  4. ZAPŁAĆ i odbierz polisę online – po podsumowaniu Twojego zamówienia, zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego. Serwis umożliwia płatność poprzez szybki przelew internetowy, bądź poprzez przelew tradycyjny. Po otrzymaniu potwierdzenia realizacji transakcji, polisa zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres e-mail.

 

Potrzeba tylko minuty, abyś mógł poznać cenę, w 5 minut przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu polisy! A to wszystko online, bez wychodzenia z domu!