Ubezpieczenie na życie dla Ciebie

Ubezpieczenia na życie, zdrowie i emerytura

Witam na stronie dotyczącej tematyce ubezpieczeniowej

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE DLA CIEBIE

Create Your Account

Pobierz aktualne oferty online

Lorem ipsum dolor sit amet, his ea mollis fabellas principes. Quo mazim facilis tincidunt ut, utinam saperet facilisi an vim.

Ubezpieczenia online

Kontakt 604 957 913

Zapytaj i nie błądź

ewa.palusinska@wp.pl

| 604 957 913

Dziękuję

Lorem ipsum dolor sit amet, his ea mollis fabellas principes. Quo mazim facilis tincidunt ut, utinam saperet facilisi an vim.

Join Us Today!

Polityka prywatności

 Polityka Prywatności

 

  • Administrator w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników.
  • Administrator oświadcza, że nigdy nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych Użytkowników Serwisu.
  • Użytkownik ma prawo do wglądu, zmiany lub usunięcia swoich danych z Serwisu.
  • Użytkownicy Serwisu wyrażają zgodę na przesyłanie komunikatów drogą elektroniczną.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości, których dane uzyskał w związku z prowadzeniem Serwisu. W szczególności: informacje dotyczące bezpośrednio Serwisu, informacji bezpieczeństwa oraz informacje komercyjne
  • Serwis gromadzi informacje zawarte w logach systemowych (data i czas połączenia, adres IP oraz inne), dane te są wykorzystywane na potrzeby Serwisu (statystyki, działania marketingowe). Serwis wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. W plikach cookies nie są przetwarzane lub przechowywane dane osobowe.

 

Prawa i Obowiązki Administracji / Właściciela Serwisu.

  • Administracja zobowiązuje się do zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług a także do zapewnienia stałości i stabilności działania Serwisu, jednak nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w dostępności Serwisu wywołane awariami, przerwami technicznymi, utratą danych z przyczyn nie zależnych od Administracji. Użytkownikowi z tego tytułu nie przysługuje odszkodowanie.
  • Administrator dołoży wszelkich starań, aby transmisja danych podczas korzystania z Usługi za pomocą Internetu była bezpieczna, dane przesyłane z zachowaniem tajemnicy, całości i kompletności.