Ubezpieczenie na życie dla Ciebie

Ubezpieczenia na życie, zdrowie i emerytura

Witam na stronie dotyczącej tematyce ubezpieczeniowej

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE DLA CIEBIE

Create Your Account

Pobierz aktualne oferty online

Lorem ipsum dolor sit amet, his ea mollis fabellas principes. Quo mazim facilis tincidunt ut, utinam saperet facilisi an vim.

Ubezpieczenia online

Kontakt 604 957 913

Zapytaj i nie błądź

ewa.palusinska@wp.pl

| 604 957 913

Dziękuję

Lorem ipsum dolor sit amet, his ea mollis fabellas principes. Quo mazim facilis tincidunt ut, utinam saperet facilisi an vim.

Join Us Today!

Ubezpieczenie online

  • rodzinne ubezpieczenie na życie

Dobre ubezpieczenie online = „Święty spokój”

Masz rodzinę, żonę oraz dzieci prawda? Na pewno jesteś z tego dumny i chciałbyś dla nich jak najlepiej. Wyobraź sobie sytuację finansową twojej rodziny w przypadku Twojej śmierci jak na przykład: wydatki bieżące, wydatki stałe jak comiesięczne opłaty,rachunki, raty kredytu? Itp.  Skąd oni wezmą pieniądze na to wszystko. Zaczynasz się martwić. Można najbliższym oszczędzić tych problemów posiadając ubezpieczenie na życie.

 Wyobraź sobie sytuacją finansową po ewentualnym Twoim wypadku komunikacyjnym. Potrzebne będą pieniądze na usunięcie skutków wypadkowych, swoich lub uczestników wypadku. Skąd pieniądze na to wszystko? Oczywiście z polisy ubezpieczenia komunikacyjnego OC, AC,NNW bo inaczej zrujnujesz się finansowo.

Wyobraź sobie że, jesteś w podróży zagranicznej lub na zagranicznych wakacjach i wymagasz leczenia z powodu choroby lub wypadku. Koszty usług medycznych są niejednokrotnie w wysokości do 40 000 euro. Czy masz tyle na pozbyciu? Jeżeli nie, to potrzebna jest odpowiednia polisa ubezpieczenia turystycznego i z niej będą pokryte zobowiązania.

Właśnie takimi problemami klientów zajmujemy się od  kilkunastu lat. Swoim działaniem umożliwiamy zakup odpowiednio dopasowanych produktów ubezpieczeniowych. Do dyspozycji mamy oferty jednych z najlepszych firm w kraju.

 Ubezpieczenie online –  Proponujemy Grupy Otwarte

Popularność ubezpieczeniowych grup otwartych rośnie z roku na rok
Grupami otwartymi nazywane są ubezpieczenia grupowe, w których ubezpieczającym nie jest tradycyjnie pracodawca, lecz agent, broker, stowarzyszenie lub jeszcze inny podmiot powiązany z ubezpieczonymi stosunkiem innym niż umowa o pracę czy umowa zlecenie.

Jest to inna forma ubezpieczeń grupowych przeznaczona dla osób którzy nie mogą przystąpić do ubezpieczenia w tradycyjny sposób, n.p osoby prowadzące działalność gospodarczą, gospodynie domowe, przedstawiciele wolnych zawodów lub osoby pracujące w zakładzie gdzie nie ma pracowniczego ubezpieczenia grupowego. Jednym słowem dla każdego chętnego.

Broker ubezpieczeniowy Nestor Sp. z o.o. jest jednym z prekursorów tego typu programów w zakresie grup otwartych. Proponuje je na bazie Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Nauki i multiagencji obsługującej, Nestor Serwis.

 

 Kliknij poniżej w obrazek i porównaj oferty otwartych ubezpieczeń grupowych

Ubezpieczenie online

 

Dla klientów którzy chcą porównać oferty online ubezpieczeń życiowych, proponujemy zestawienia tak zwanych grup otwartych (dla klientów indywidualnych) . Porównaj i wybierz – niskie składki.

Posiadamy również oferty ubezpieczeń turystycznych, ubezpieczenia z 12 firm.

Dla klientów którzy chcą dopasować ubezpieczenie do indywidualnych  swoich potrzeb i upodobań, proponujemy spotkanie w dowolnie wybranym czasie i miejscu. Propozycja ta jest  dla klientów z Małopolski i Śląska.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z możliwości zakupu potrzebnego ubezpieczenia. Więcej informacji chętnie udzielę telefonicznie lub na adres e-mail. Gwarantujemy zadowolenie i obsługę zakupionych produktów.